چرا گُردان؟

اینجا جایی است که همه چیز ممکن می شود

این اتاقیه که همه چی درش ممکن میشه. جایی که از سد نمی تونم ها و اگرها بگذریم.جایی که تمام “من نمی توانم” ها و “ای کاش” هایتان را کنار می زنید جایی که تندتر می دوید، وزنه ی بیشتری بلند می کنید، وزن کم می کنید، آرام می گیرید. تغییر، این گونه است. جایی که به بهترین نسخه ی خودتان تبدیل می شوید. این برنامه ی ورزشی به صورتی طراحی شده که بازده بالایی داشته باشد. ثابت شده است که فواصل بین ورزش ها و ترکیب آن ها با ورزش های قدرتی، باعث فرم گرفتن عضلات و کاهش وزن بدن می شود. این یک جور ورزش نیست. علم است و نتیجه می دهد. و بعد از بسته شدن در اتاق، نور محل کم میشود، صدای موسیقی بلند می شود، نوبت به چربی سوزی و عضله سازی می رسد. انرژی مضاعفی در اتاق حس می شود، که همین موضوع باعث می شود کمی بیشتر به خودتان فشار بیاورید. این انقلاب روح و بدن و قلب است که مختص برنامه ی تناسب اندام گُردان است.

علم

یک دوره تناسب اندام گُردان میتواند ۱۰۰۰ کالری و یا بیشتر بسوزاند. عضلاتتان را فرم میدهد و در زمان استراحت متابولیسم را افزایش میدهد. به همین دلیل بعد از اتمام کلاس، کالری سوزی همچنان ادامه می یابد (ما هم از این قسمت خوشمان می آید). ما تمرین های با وزنه و تمرین های هوازی را با بازه های متناوب ورزش ناهوازی ترکیب می کنیم تا در طول ورزش ضربان قلب را بالا نگه داریم. به این صورت شما کالری بیشتری می سوزانید و متالوبیسم بدنتان حتی در زمان استراحت تا ۱۵ درصد افزایش می یابد. این روش به کم کردن وزن کمک بسیاری می کند.

جادو

کاری که ما می کنیم چیزی بیشتر از استفاده از یک مشت وسیله ی ورزشی است. یک ترکیب جادویی از مربیان حرفه ای، نور انرژی بخش و جالب، موسیقی انرژی بخش و افراد حاضر در اتاق است که می تواند بازه ی تمرین نورون ها و سطح اندورفین بدنتان را دستکاری کند. موسیقی با سرعت بالا شما را وادار میکند تندتر از حالت عادی بدوید و حتی سخت تر از چیزی که فکر می کردید برای کاهش وزن تلاش کنید. اتاق های قرمز ما باعث میشوند که خودتان را در فشار اولیه ی تمرین رها کنید. در این میان استرس نابود میشود و اتاق به یک اکوسیستم دستاوردهای جمعی تبدیل می شود.

تفکیک روز به روز

در برنامه تناسب اندام گُردان، هر روز بر روی یک گروه از عضلات متفاوت تمرکز میشود. برنامه ما ماهیچه های مخالف بدن را با هم در یک برنامه ی ورزشی مشخص درگیر می کند تا مطمئن شود بدن یک برنامه ی ورزشی کامل و متعادل را دنبال کند، و هنچنین زمان کافی برای استراحت نیز در اختیار داشته باشد. این سریعترین راه برای تغییر دادن بدنتان است.

شنبه

دستها و شکم

در روزهای شنبه تمرکز ما روی قویتر کردن ماهیچه های دوسر، سه سر و جلوی بازو است. مقداری هم ورزش شکم به آن اضافه میکنیم تا تعادل برنامه حفظ شود.

دوشنبه

سینه، شکم، پشت

دوشنبه ها برای اشخاصی که می خواهند ماهیچه های تورسوی پشت و جلوی خود را تقویت کنند کاملا مناسب است. این برنامه به مردان برای درست کردن وی لاین، و به بانوان برای شکل دادن به سینه کمک می کند. جدا از جنسیت، داشتن ماهیچه های پشت سینه ی جذاب احساس خوبی دارد.

سه شنبه

پا، باسن، شکم

سه شنبه ها روزهایی هستند که شما بیشترین کالری را میسوزانید. روزهای پا، باسن، شکم ما شامل تمرین هایی برای افزایش قدرت و انعطاف پذیری است. درصد چربی بدن را کاهش می دهد و همزمان پایین تنه متناسبی برایتان شکل میدهد.

بقیه روزها

تمام بدن

این روزها برای کل بدن برنامه ریزی شده. بهتر از این نمیشود.

شروع به فعالیت کنید

آماده، شروع

همین حالا رزرو کنید