تازه واردها

تازه واردها

برنامه ی تناسب اندام بریز یک برنامه ی ورزشی سنگین است. در هرکلاس تا ۱۰۰۰ کالری بسوزانید (!!!)، به عضلات خود فرم دهید، چربی سوزی را به حداکثر برسانید و متابولیسم بدنتان را بالا ببرید، تمام این موارد باعث می شود حتی بعد از پایان کلاس نیز کالری سوزیتان ادامه داشته باشد. توضیح علمی برای اثبات کاربردی بودن این برنامه موجود هست (و همینطور سیکس پک برای اثبات آن( گُردان، یک برنامه ی مبتکرانه و خلاق به شمار می رود. و به همان اندازه ای که چالش برانگیز است، سرگرم کننده نیز هست. مربیان شما را به انجام کاری وا می دارند که حتی نمی دانستید قادر به انجام آن هستید. موسیقی، نور قرمز، انرژی فراوان در محیط… کاملا جادویی هست. هیچ کلاسی تکراری نخواهد بود. در این دوره، روتین ورزشی شما به هیچ وجه ثابت و بدون تغییر نیست و هرگز خسته نخواهید شد. کلاس اصلی گُردان ترکیبی از دویدن و کار با وزنه است. همچنین استفاده از دابل فلور نیز برای شاگردان در نظر گرفته شده – گزینه‌ی تمرین بدون تردمیل (دابل فلور) نیز در اختیارتان قرار گرفته که برای روزهایی که نمی توانید یا فقط نمی خواهید بدوید به کار می آید.

تمرین اصلی

دویدن + استفاده از وزنه

کلاس های اصلی شامل کلا ۲۵ دقیقه ورزش هوازی روی تردمیل و ۲۵ دقیقه ورزش قدرتی روی زمین می شود.

دبل فلور

بدون دویدن

دابل فلور بر روی ورزش های قدرتی، با وزنه، کش و وزن بدن تمرکز میکند، بدون تردمیل. نگران نباشید، حتی بدون تردمیل هم ماهیچه هایتان چند روزی درد خواهند داشت.

قبل از کــلاس

چیزهایی که نیاز دارم

  1. کلاس های اصلی شامل ۲۵ دقیقه ورزش هوازی بر روی تردمیل و ۲۵ دقیقه ورزش قدرتی بر روی زمین است.
  2. ۱۵ دقیقه قبل از شروع اولین جلسه در کلاستان حضور داشته باشید تا فرصت معرفی شما به مربیتان وجود داشته باشد و به شما توضیح دهیم که در این کلاس انتظار چه چیزهایی را میتوانید داشته باشید.

در حین کــلاس

کاملا آماده ام

  1. تمام چیزی که نیاز دارید، لباس های ورزشیتان و انرژی کافی است. ما بقیه ی ملزومات را برایتان آماده کرده ایم.
  2. اگر در استودیویی که هستید “بوفه ی سوخت گیری” وجود دارد، با خیال راحت می توانید شِک تان را قبل کلاس سفارش دهید تا بعد از آن آماده شده باشد (یه حقیقت کوچولو: مواد داخل شِیک های ما کمک میکند که انرژیتان را بعد از کلاس سریع برگردانید و باعث میشود عضله هایتان درد نداشته باشند. چه کسی از این موضوع خبر داشت؟).
  3. با خودتان آب بیاورید و یا بطری آب تهیه کنید. لازم است آب کافی به بدنتان برسانید. کاری که آب در بدن انجام می دهد، برای سلامتی حیاتی است. باور کنید.

بعد از کــلاس

چه باید کرد؟

  1. به سایت ما بروید، در یک کلاس ثبت نام کنید و یک بسته آموزشی را انتخاب کنید. در ادامه یک جا برای خودتان رزرو کنید (ما پکیچ ها و یا عضویت را پیشنهاد می کنیم).
  2. دوره های آموزشی گُردان مسیری برای اعتیاد به ورزش است و منتظر شماست تا امتحانش کنید. بسته های در نظر گرفته شده برای این کلاس ها به صرفه ترین راه از نظر اقتصادی هستند.

بهترین برنامه ورزشی دنیا

این چیزی است که مردم درباره ما می گویند

میخواید بدونید چرا؟